Tel.  Tel. 
Tel.  Tel. 
Strona główna » Zmieniliśmy się dla Ciebie

Zmieniliśmy się dla Ciebie

Przeczytaj dlaczego zmieniliśmy Ośrodek Wypoczynkowy Posejdon w Waterside Resort i na czym polegają zmiany.

Waterside Resort Darłówko

Waterside Resort


Przez lata funkcjonowania Ośrodka Posejdon miejsce to zaskarbiło sobie serca wielu turystów odwiedzających tą część wybrzeża. Z radością każdego roku gościliśmy ich, bawiliśmy i radziliśmy jak spędzać wolny czas nad morzem. Co roku przez lata rozmawialiśmy z nimi i uważnie wsłuchiwaliśmy się w ich potrzeby.
Z upływem lat i z każdą rozmową narastała w nas żądza zmian, aby stworzyć miejsce doskonałe. W końcu pragnienie to urosło do rangi marzenia i to marzenie postanowiliśmy urzeczywistnić. Efekt zmian jakie wprowadziliśmy oddajemy pod Twoją ocenę. Na czym one polegają?

1. Zupełnie nowy standard hotelowy.

Miejsce, w którym nocujesz, spędzasz czas, wypoczywasz to nasze oczko w głowie. Osobiście sprawdziliśmy i wybraliśmy każdy najmmnijszy detal naszych pokoi. Chcemy abyś na własnej skórze odczuł tą jakość.

Zobacz pokoje

2. Środowisko dla dzieci.

Nowopowstały plac zabaw, bawialnie, jakość dostawek zostały sprawdzone i zatwierdzone przez nasze własne dzieci. Tutaj nie ma kompromisów i udawania – wszystko jest tak jak sobie wymyśliły.

Zobacz infrastrukturę

3. Cena

Znamy ceny nad polskim morzem. Wiemy jak ciężko o dobrą ofertę, a my nie chcemy aby przeszkodziło Ci to w podjęciu decyzji o przyjeździe i dlatego też składamy obietnice elastycznego podejścia do cen. Odwiedzaj nas często i daj się zaprzyjaźnić. Dla przyjaciół cenniki nie istnieją.

Sprawdź ceny

4. Spędzaj czas i oddychaj pełną piersią.

Zrobimy wszystko aby udowodnić, że nad morzem nie można się nudzić. Lubisz plażować i wylegiwać się w łóżku – żaden problem w Waterside Resort możesz jedno i drugie. Jeżeli jednak obudzi się w Tobie żądza wrażeń – wiemy co z tym zrobić. Specjalnie dla naszych gości uruchamiamy całą machinę wyzwalania emocji. Z nami pożeglujesz, popływasz łodzią motorową, złapiesz wiatr w Kite’a, wyruszysz w rajd rowerowy i zrobisz wiele innych rzeczy które staną się Twoją nową pasją.

5. Bezpieczeństwo

Tutaj sprawa jest prosta. Chcemy żebyś czuł się bezpiecznie jak w domu. Na noc zamykamy bramę dla obcych i dozorujemy teren Waterside Resort. Mało? Więcej nie trzeba ale na wszelki wypadek wyposażyliśmy także każdy pokój w sejf hotelowy.

6. …jeszcze jedna rzecz..

Obiecaliśmy naszym Gościom, że będziemy nieustannie ulepszać miejsce naszych marzeń – Waterside Resort jest więc dla nas synonimem obietnicy i nowych wyzwań. Ciężko pracujemy na to abyś już niedługo miał możliwość skorzystania z basenu i części SPA. Dzisiaj jeszcze tego w Waterside nie ma, ale zrobimy wszystko aby to urzeczywistnić jak najszybciej.

Posejdon ze swoim trójzębem towarzyszył nam przez długie lata i bardzo się do niego przyzwyczailiśmy. Niestety mamy świadomość, że nie pasuje on do naszej wizji stworzenia miejsca z marzeń. Postanowiliśmy więc dać mu odejść na zasłużoną emeryturę i jednocześnie zwróciliśmy się w stronę zupełnie nowych wyzwań, w stronę Waterside Resort – miejsca doskonałego 100m od brzegu Morza.

Zapraszamy serdecznie
Zarząd i Zespół
Waterside Resort


Co chcesz teraz zrobić?

Aktualne promocje